Grįžti pas Sting

Sting - My Songs, 2024

Sting - My Songs, 2024

sk 09 birž. 2024
Kaunas

Zalgiris Arena | Kaunas

Didžiausias Baltijos šalių renginių organizatroius „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad  17 „Grammy“ apdovanojimų laimėjęs atlikėjas Sting ateinančių metų birželio 9 d. surengs specialų koncertinio turo „Sting: My Songs 2024“ pasirodymą Kauno „Žalgirio arenoje“. Taip tęsiamas vieno garsiausio planetos atlikėjo pasaulinis turas, sužavėjęs publiką visoje Europoje, JAV, Azijoje ir Australijoje. Viešą bilietų prekyba prasidės šį penktadienį, lapkričio 10 d., 10 valanda ryto internetu www.bilietai.lt ir visose „Bilietai.lt“ kasose.

Bilietai prekyboje

Vieša prekyba

  • Jau prekyboje!

    Vieša prekyba*

Šio renginio atlikėjai

Renginio informacija

Stingo grandiozinis šou „My Songs“ – tai unikalus dinamiškas pasirodymas, kuriame skamba visų mylimiausi hitai, apimantis jo, kaip „The Police“ nario ir taip solo atlikėjo, karjerą. Laikraštis „The Times“ pavadino šį ilgiausią atlikėjo istorjoje koncertinį turą „meistriškumo klase“ ir pabrežė: „Sting išlieka neabejotinai auksčiausio rango atlikėjas, turintis ypač didelį pasaulį užkariavusių hitų katalogą”.

Vos daugiau nei 2-jų valandų trukmės koncerte, nuskambės daugybė ikoninių atlikėjo dainų tarp kurių tokie pop muzikos perlai, kaip “Englishman in New York”, „Fields of Gold“, „Roxanne“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle“ ir kt. Pasirodymo metu Stingui akomponuos daugelį metų kartu su jo koncertuojant roko muzikantų grupė.

Neseniai Stingas buvo pripažintas prestižinės Anglijos muzikos rašytojų asociacijos „The Ivors Academy” nariu. Gordonas Matthew Thomas Sumneris (tikrasis Stingo vardas) yra tikrų tikriausias tekstų meistras ir įvairių žanrų genijus. Kaip visai neseniai pasisakė pats atlikėjas: „Dainų rašymas yra mano saviterapija, kai tenka spręsti klausimus, kurie nėra patogūs - mirtingumas yra vienas iš jų... ir paradoksas rašyti dainas, kurios skamba laimingai, bet iš tikrųjų jos yra tarsi priešingos“.

Renginio rėmėjai