Grįžti pas Sting

Sting

št 08 birž. 2019
Kaunas

Sting

Zalgiris Arena, Kaunas

20:00

Durys: 18:30

STINGAS: „MY SONGS EUROPEAN TOUR“ – 2019 M. VASARA!

BIRŽELIO 8 D., „ŽALGIRIO“ ARENA, KAUNAS

„Cherrytree Management“ ir „Live Nation Lithuania“ patvirtino, kad Stingo koncertinis turas „Sting: My Songs“ kitą vasarą bus rengiamas Europoje. Stingas ne tik rengs koncertus ir dalyvaus išskirtiniuose festivaliuose, bet ir grįš į „Žalgirio“ areną Kaune, kur koncertuos birželio 8 d. Netrukus bus paskelbtos kitų koncertų datos.

„Sting: My Songs“ bus nuotaikingas ir dinamiškas šou, kuriame pagrindinis dėmesys bus skirtas labiausiai mylimoms dainoms, kurias per savo karjerą kartu su grupe „The Police“ ir kaip solo atlikėjas parašė 16 kartų “Grammy” apdovanojimus laimėjęs Stingas. Gerbėjai gali neabejoti, kad išgirs visus klasika tapusius hitus: „Englishman In New York“, „Fields Of Gold“, „Shape Of My Heart“, „Every Breath You Take“, „Roxanne“, „Message In A Bottle“ ir daugelį kitų, kuriuos Stingas atliks kartu su roko grupe.

Bilietus į birželio 8 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiantį Sting turo „Sting: My Songs“ koncertą jau šį penktadienį, gruodžio 14 d., nuo 10 val. ryto bus galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Dieną anksčiau, ketvirtadienį, gruodžio 13 d., nuo 10 val. ryto bilietus su specialiu kodu galės įsigyti registruoti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai. 

Stingo gerbėjų klubo nariai turės galimybę įsigyti bilietus oficialioje atlikėjo svetainėje internete: www.sting.com.

Bilietai prekyboje

Vieša prekyba

  • Jau prekyboje!

    Vieša prekyba*
    49,00 € - 108,65

Šio renginio atlikėjai