Praleisti
Live Nation Lithuania

Informacija apie taros depozitą:

Vadovaudamiesi įstatymo įgyvendinimo nuostata, informuojame apie svarbią iniciatyvą, kuria siekiama skatinti tvarumą ir aplinkosauginį sąmoningumą būsimų koncertų ir renginių Lietuvoje metu. Siekiant laikytis šios taisyklės, nuo šiol mūsų šalyje vykstančiuose didžiuosiuose renginiuose privaloma naudoti daugkartinio naudojimo talpyklas. 

Siekdami įvykdyti šią prievolę ir sumažinti savo ekologinį pėdsaką, bendradarbiaudami su ,,UAB KR Prekyba''. Procesas paprastas: už kiekvieną užstato puodelį renkamas 3 eurų užstatas, o grąžinus puodelį 2 eurai bus grąžinti už užstatą, 1 euras lieka kaip tvarkymo mokestis. Pagal savo pageidavimus pinigus galite susigrąžinti į savo kortelę. Grąžinti pinigai pasieks Jūsų sąskaitą per 4 darbo dienas. Ši iniciatyva užtikrina, kad kartu prisidėsime prie aplinkos apsaugos, išlaikysime Lietuvos gamtą švarią ir panaikinsime vienkartinio plastiko atliekas.

Kodėl imame užstatą?

Mūsų pagrindinis tikslas - nutraukti vienkartinių plastikinių indų naudojimą renginiuose ir prisidėti prie žiedinės ekonomikos. Imdami tvarkymo mokestį, galime padengti paslaugos išlaidas, įskaitant daugkartinio naudojimo daiktų surinkimą, valymą ir transportavimą. Tikime, kad pasidalijimas šia atsakomybe atneš ilgalaikę naudą visoms susijusioms šalims. 

Kaip prašyti grąžinti užstatą: 

Pasilikite užstato puodelius: neišmeskite užstato puodelių ir taros į šiukšlių dėžę. Vietoj to, pasilikite juos ir renginio metu naudokite juos pakartotinai. Puodelius grąžinti galite tam specialiai pritaikytame punkte.